قوانین و سیاست حریم کاربران

حریم خصوصی

لالِکس به عنوان یک همیار حقوقی که در کنار موکلین و مشتریان خود بر خود بعنوان یک فرض ایجابی احترام مستمر و مداوم در جهت حفظ حریم شخصی کاربران خود را پذیرفته است. با اظهار این مطلب که در فرآیند انجام امور حقوقیِ موردِ درخواستِ مشتریان از طریق وب‌سایت، کاربران اطلاعاتی را در سایت بارگذاری می کنند تا بتواند از خدمات امن و مطمئن لالِکس همچون تهیه لوایح قانونی بهره ببرند، اهتمام ما حفظ و پاسداشت از این اطلاعات می باشد. مضافاً اطلاعات دیگری همچون آدرس، شماره تلفن، ایمیل، کد ملی و غیره که از الزامات شناسایی مشتری در وب سایت لالِکس میباشد مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک بوده و کلیه فرآیند طی شده در وب سایت حفظ و نگهداری می گردد. لازم به ذکر است که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، و نیز تمامی اطلاعات هویتی و مستنداتی که مشتری در وب سایت لالِکس درج می کند مورد تایید ایشان بوده و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق راههای ارتباطی مندرجه صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، لالِکس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت درخواست می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن لایحه وارد کنند و لالِکس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

تمامی اطلاعات بارگذاری شده در وب سایت لالِکس توسط مشتری صرفا بعنوان مستندات موکل در لالِکس نگهداری می گردد و در اختیار هیچ کسی قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

لالِکس برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند مراتب را به لالِکس اعلام نمایند. عدم اقدام جهت اعلام، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان لالِکس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام لالِکس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه لالکس را از خود سلب می‌کند. لالِکس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای لالِکس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که لالِکس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی لالِکس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و لالِکس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

لالِکس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خدمات امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و فکس :  88949294 021 پاسخگوی شما

آدرس: تهران، خیابان نجات الهی (ویلا) کوچه شهید محمدی پلاک 44 واحد 23

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات لالکس

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی لالِکس به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت لالِکس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، بارگذاری اطلاعات و سایر خدمات ارائه شده توسط لالِکس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات لالِکس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین لالِکس از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های لالِکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لالِکس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.