سوالات متداول

در صفحه اصلی وب سایت و از طریق ایجاد پروفایل کاربری می‌توانید درخواست مورد نظر خود را وارد نموده، اطلاعات مورد نیاز و حتی ویس خود را بارگذاری کنید و در نهایت با اخذ اعتبار 50 درصدی از ما صرفاً  نسبت به پرداخت سهم موکل اقدام کنید و کیف پول خود را شارژ کنید.

قدم اول این است که درصورتی که تمایل به لایحه داشتید، می‌توانید از طریق دکمه ثبت نام و با یک شماره موبایل وارد داشبورد شده و مراحل دریافت لایحه را طی نمایید.

از طریق پروفایل کاربری در وب‌سایت لالِکس و در پنل داشبورد می‌توانید اطلاعات کامل خود را بارگذاری کنید و ظرف مدت 72 ساعت نسبت به مشاهده لایحه تهیه شده که صد درصد تحت تضمین‌ ابعاد فنی، حقوقی و هزینه ای است را تحویل بگیرید.

سقف اعتبار پرداختی در حال حاضر 50 درصد از هزینه کل تهیه لایحه می باشد که مبلغ 500 هزار تومان است و مبلغی که می‌توانید با آن درخواست تهیه لایحه نماید 500 هزار تومان سهم موکل است که در کیف پول ایشان شارژ شده و تا زمان تحویل لایحه به موکل در حساب ایشان در وضعیت مسدود خواهد ماند.  

چنانچه ظرف مدت 72 ساعت از زمان ارسال و تایید مدارک توسط لالکس لایحه درخواستی در حساب کاربری شما بارگذاری نگردد، مبلغ مسدودی حساب شما آزاد و به حساب شما مسترد می گردد.

برای همه ما پیش آمده که گاهی نمی‌توانیم یک عهد را به موقع و سر موعد انجام دهیم. لالکس اگر عهده دار مسئولیتی باشد در قبال مشتری خود متعهد می ماند تا تعهد خود را در بالاترین کیفیت انجام دهد. پس از بازه زمان 72 ساعتی مشتری مختار است چنانچه لایحه خود را تحویل نگرفته باشد یا مبلغ شارژ کیف خود را مسترد کند و یا طی هماهنگی با تیم لالِکس نسبت به ایجاد یه تعهد جدید تراضی کند.

در حال حاضر این سقف 72 ساعت می‌باشد. مشتریانی که به دفعات از طیق لالِکس اقدام به ارسال درخواست لایحه می نمایند این امکان را دارند تا در صورت امکان و مقدورات در زمان کمتری لایحه خود را دریافت نمایند.

تنها ضروریات لازم برای دریافت لایحه در لالِکس ایجاد پروفایلِ، ایجاد و تکمیل اطلاعات مورد درخواست، تا شارژ کیف پول شماست تا اولویت ما اقدام به تهیه و تنظیم لایحه مورد انتظار شما باشد.

پس از ارسال لایحه تنظیم شده در پروفایل مشتری که به تضمین کیفیت مطلوب از حیث ابعاد حقوقی، فنی و غیره رسیده است، کیف پول شما آزاد می گردد و مبلغ بلوکه شده در کیف پول شما قابل برداشت است و توسط لالِکس از حساب شما برداشت می شود.

همیشه حق با مشتری است پس در صورتی که لایحه درخواستی ظرف 72 ساعت در حساب کاربردی ایشان بارگذاری نگردد، مبلغ 500 هزار تومان مسدود شده در کیف پول مشتری آزاد می گردیده و با تایید مشتریان به حساب بانکی ایشان مسترد می گردد.

مبلغ  نگارش و تنظیم لایحه، برای شما نزد لالِکس مستلزم ایجاد یک کیف پول می باشد که شما در اعتبار اولیه 500 هزار تومان بعنوان 50 درصد از کل هزینه اولیه را از لالِکس اعتبار دریافت می کنید و صرفاً با پرداخت 500 هزار تومان در کیف پول خود آنهم بصورت مسدود در حساب تحت اختیار خود شماست تا زمانی که لایحه در پروفایل شما بارگذاری گردد و شما همچنان مالک آن هستید و تنها با تایید نهایی درخواست لایحه، این مبلغ در کیف پول شما توسط لالِکس بلوکه می‌شود.

کلیه اسناد و مدارک در لالِکس محرمانه تلقی می گردد و ما خود را متعهد به حفظ اسرار مشتریان می دانیم.

در لالِکس هیچ کارمزدی از مشتری کسر دریافت نمی گردد.

لالکس در پی مسئولیت اجتماعی که دارد بدون هیچ هزینه ایی تمام هزینه های مربوط به نگارش، تهیه و تنظیم لایحه شما را برعهده می گیرد، در صورت نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل، بصورت رایگان این امر انجام می پذیرد. اگر شما آن شخص هستید و یا شخصی را می شناسید که به کمک ما نیاز دارد لطفا از طریق خط شماره همراه مستقیم ما درج شده لالکس همین الان اقدام کنید.

چنانچه مراحل دریافت اطلاعات را بر اساس مدل ارائه شده طی نمایید بین 1 تا 3 روز کاری زمان خواهد برد تا لایحه شما در پروفایل شما بارگذاری و در دسترس شما باشد. این زمان در دفعات آتی کمتر خواهد شد.

برای دریافت لایحه پس از ثبت نام در لالِکس لازم است ابتدا مراحل احراز هویت را طی نمایید و هویت شما توسط لالِکس تایید شود. در ادامه بارگذاری اطلاعات را انتخاب نموده و در گام بعد شارژ کیف خود را انتخاب می‌کنید. در قدم بعد لازم است مبلغ سهم موکل را به کیف پول خود در لالِکس منتقل نمایید.

خیر، لالِکس سیاستی مبنی بر دریافت پیش پرداخت نخواهد داشت؛ به این معنا که شما مبلغی که به کیف پول خود منتقل می کنید در حساب شما عیناً همان مبلغ تا زمان تحویل حفظ خواهد شد.

لالِکس برای احراز هویت کاربران خود تاریخ تولد، کد ملی، کد پستی، آدرس محل سکونت و تصویر پشت و روی کارت ملی را همراه با شماره شبای حساب بانکی شما را دریافت می‌نماید.

خیر، صرفاً پس از دریافت لایحه، مبلغ کیف پول شما از مسدودی آزاد و تسویه می گردد.

آیا می‌توانم ابتدا احراز هویت را تکمیل نمایم و سپس هر زمانی که خواستم اقدام به دریافت لایحه نمایم؟

بله، پیشنهاد می‌شود پس از ورود به داشبورد لالِکس ابتدا فرایند احراز هویت را برای یک بار طی نمایید و سپس هر زمان که خواستید برای دریافت لایحه درخواست بدهید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین یا تماس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.